ne jemi Nice Bearing

Ne i kemi transformuar idetë në projekte me çmime.

Të kërkojë një kuotë

Arritje të reja

Kompania është e specializuar në prodhimin e kushinetave të topit me brazdë të thellë, kushinetave rul me konik, kushinetave të rrotave, kushinetave cilindrike me rul, kushinetave të kontaktit këndor, kushinetave rul sferike, kushinetave të shtytjes, kushinetave të topit të vetë-rregulluar dhe kushinetave të tjera
shikoni më shumë

Projektet e fundit

 • 40 40

  40

  projektet
 • 500+ 500+

  500+

  vite eksperience
 • 7 7

  7

  sende të kualifikuara
 • 2018 2018

  2018

  makineritë

Lajmet e fundit

 • Çfarë është PPGL?

  Çfarë është PPGL?

  14 tetor, 22
  Prodhues PPGL, Aksionar, furnizues, Eksportues PPGL në KINË.1. Prezantimi i përgjithshëm i PPGL PPGL, qëndron për çelikun galvalum të lyer paraprakisht, njihet gjithashtu si spirale çeliku galvalume e paralyer,...
 • Specifikimi i instalimit...

  16 shtator, 22
  Procesi i specifikimit të instalimit të kushinetës vibruese të ekranit Nëse kushinetja është instaluar saktë ndikon në saktësinë, jetëgjatësinë dhe performancën e kushinetës, veçanërisht në ekranin vibrues ...

Jeni interesant për të punuar me Nice Bearing?

Shandong Nice Bearing co., Ltd është një prodhues gjithëpërfshirës i kushinetave që integron kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet.Kompania jonë ka pajisje moderne të prodhimit, koncept të avancuar të menaxhimit dhe talente të nivelit të lartë shkencor dhe teknologjik.
ne jemi buildwall

Ne i kemi transformuar idetë në projekte me çmime.

Të kërkojë një kuotë